Microsoft завершує підтримку Windows7 Ebedded Standart

in Team Ukraine6 months ago

Як відомо, у січні 2020 року більшість редакцій операційної системи Віндовс 7 перестали отримувати технічну підтримку від своїх творців. І от тепер компанія забиває останній цвях у актуальність існування цієї версії Windows.

(зображення з pixabay)

Корпорація нагадує, що з 13 жовтня завершилась підтримка спеціальної збірки Windows 7 Embedded Standard. Тобто пристрої, що працюють на цій ОС, більше не отримають жодних нових покращень та оновлень безпеки. Про це згадується у нещодавньому повідомленні "Майкрософт".

Тобто і ера Windows 7 поступово має завершитись. Як закінчилась і епоха Windows XP. Але нині "сімка", все ще залишається другою найпопулярнішою операційною системою у світі і встановлена на близько 25% комп’ютерів світу.

screenshot_20201115_232248.png

(за даними netmarketshare)

Microsoft рекомендує користувачам здійснити перехід на актуальну Windows 10 так швидко, наскільки це можливо. Але для тих, хто не може вчасно здійснити міграцію компанія у вигляді крайнього засобу пропонує розширену програму оновлення безпеки - Extended Security Update (ESU). Завдяки ній можна отримати критичні та важливі оновлення.Її тривалість буде становити три роки. І, звісно, вона є платною.

І хоч це більше стосується бізнесу та корпоративного сектору, але й звичайним користувачам слід задуматись над питанням переходу на безпечніші та актуальніші варіанти операційних систем. Адже тепер не відомо чи матимуть зламані версії "вінди" оновлення у вигляді окремих інсталяторів.


Цікаво, чи збільшиться від того кількість користувачів Linux?

Джерело: techcommunity.microsoft.com

Sort:  

тепер не відомо чи матимуть зламані версії "вінди" оновлення у вигляді окремих інсталяторів.

Знаючи які умілі руки в словян, зовсім не хвилююсь з цього приводу.

все можливо ))