Кінець Flash Player ?

in QUAClast year

Ще кілька років тому компанія Adobe зробила заяву про намір зупинити підтримку технології Flash у 2020 році. І от нещодавно було опубліковано офіційне повідомлення, про те, що 31 грудня 2020 року стане останнім днем підтримки Flash.

А вже з першого січня 2021 року компанія більше не буде випускати жодних оновлень та виправлень безпеки та здійснить видалення всіх архівів з попередніми версіями Flash Player із офіційних сховищ. Також буде заблоковано запуск контенту на основі флеш. Натомість Adobe рекомендує користувачам та розробникам заздалегідь переходити на альтернативні технології.

Згодом всі користувачі, які все ще користуються Adobe Flash Player отримають сповіщення з пропозицією видалити застарілу платформу до закінчення терміну її підтримки.

Це не перша спроба завершити життєвий цикл технології флеш. Але, очевидно, нарешті це відбудеться. Адже Flash, хоч і є ще досить популярною, зокрема у сфері онлайн-ігор, вже не відповідає вимогам часу. І найбільшою її проблемою є безпека. Дослідники ледь не щомісяця знаходять вразливості, через які зловмисники можуть завдавати шкоди та збитків користувачам.


Джерело: adobe.com