You are viewing a single comment's thread from:

RE: 3 WAYS OF JOINING OUR EFFORTS + PROJECT "HOPE" ECONOMY EXPLAINED

in Project HOPE2 years ago

@project.hope właśnie dostałem wiadomość:) Myślę, że projekt jest naprawdę świetny i przejrzałem praktycznie wszystkie połączenia, jak i obserwuje kanały. Jest to naprawdę świetne! Najważniejsze, żeby projekt nie poszedł w całkowitą automatyzację i stworzył coś, dla tych, co nie mogą sobie pozwolić- delegacje.

Z drugiej strony lepsza jakość i będzie pożądanie dołączenia do takiej grupy. Więc są tego plusy. Myślę, że w ostatnich miesiącach jest tego potrzeba, biorąc pod uwagę nadużycia przez flagi nawet te dosyć mocne konta, których nie jestem zwolennikiem. Sam rozumiesz chciwość, pazerność, zazdrość rujnuje wiele drug.

Projekty jak Hope czy Curangel są potrzebne, żeby wspierać steemian i nowych. Tak samo, jak jest potrzeba porządnej reklamy w celu przyciągnięcia firm nie koniecznie tych dużych.

Osobiście jestem w trakcie zbierania steem na giełdzie i na pewno zainwestuje w projekt z tego konta. To konto będzie, odpowiedzią dla tych, co nadużywają władzy, grabiąc innym z postów i dlatego zostaje anonimowe. Powodzenia w dalszych realizacjach. Obserwuje bacznie:)

Przepraszam, że w rodowitym języku...narzędzia tłumaczą jak chcą:)

Sort:  

Chociaż polski nie jest moim językiem ojczystym i ogólnie tłumaczenie komputerowe „nie jest zbyt dobre”, spodobał mi się twój komentarz i chciałem powiedzieć: dziękuję za komentarz i mamy nadzieję, że przeczytam cię w najbliższej przyszłości.