This post was hidden due to low ratings.

Sort:  

ja myślę że to terapia genowa.. np obecnie szczepi się np świnie i jak taka świnia zmutuje i zmienia sie jej genom to potem korporacje mogą powiedzieć że świnia należy do nich bo jej kod genetyczny został zmieniony na opatentowany. Tak samo z reszta robi się z roślinami gmo. Czemu więc nie zaszczepić by ludzi nie zmienić im kod genetycznego a potem powiedzieć że są własnością moderny czy pfizera? :P tymbardziej że jest wiele przesłanek co do tego że ta szczepionka ma właśnie w jakiś sposób wpływać na genotyp ;]

Thank you for your engagement on this post, you have recieved ENGAGE tokens.

Sorry, out of BEER, please retry later...

 2 years ago Reveal Comment

Tak czy siak, ludzie giną więc rząd do wora i nad rzekę. Wielu z nas wie, że są patenty powiązane z kryptografią i blockchainem...Co ty na to?

Thank you for your engagement on this post, you have recieved ENGAGE tokens.

Sorry, out of BEER, please retry later...

 2 years ago Reveal Comment

Filantropa to już każdy zna jest w ich wiele biotechnologi podobnych do gadżetów wszelkiej maści aktywności. Czasem strach zaglądać głębiej czy nie ma drugiego dna. Teraz trzeba się przyglądać co i kto wchodzi w krypto. Pod przykrywką zabawek szpiclują na potęgę...

to też rozkminiałem i myślę ze "skutkiem ubocznym" może być również bezpłodnośc i po ilus tam latach będzei tak jak w serialu "Pdręczna". Wiesz takie seriale nie powstają bez powodu... B owiesz gdyby ludzei zaczeli padać od razu to od rau podniosła by sie wrzawa a zanim sie ludzie skapną ze są bezpłodni to miną lata. Niektórzy sie w koncu nie starają juz o dzieci inni z kolei staraja sie bardzo długo i nigdy nei wpadną ze np ciagle zdarzaja sie poronienia dlatego ze sie zaszczepili... a jak już się ludzie skapną to mzeo byc taki chaos jak własnie w tym serialu że nikt wtedy nie bedzie już niczego dochodził.

Minister Zdrowia mówi, że osoby, które się zaszczepią będą "równiejsze".

"Rząd będzie zwiększać benefity dla osób zaszczepionych"

"Na przykład tylko zaszczepieni będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych. Nie dotyczy to oczywiście nagłych i krytycznych sytuacji"

Ciekawe czy obniżą w takim razie ubezpieczenie zdrowotne dla tych, którzy będą mieli ograniczony zakres usług?

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-01/beda-ograniczenia-dla-niezaszczepionych-minister-zdrowia-wyjasnia/

Thank you for your engagement on this post, you have recieved ENGAGE tokens.

 2 years ago Reveal Comment