Онлайн інструменти для обробки фото

in Team Ukraine7 months ago

Під час повсякденної роботи з інформацією, при створенні документів чи написанні нотаток, часто виникає необхідність зробити прості зміни файлу зображення. Наприклад, для того щоб зменшити загальний розмір документу треба стиснути картинку чи зменшити її розмір.

(фото з pexels.com)

Для цього існують сотні як простих, так і професійного рівня програм. Але використовувати для таких простих дій потужний монструозний Photoshop то вже занадто. Також бувають ситуації коли на комп’ютері чи смартфоні не встановлені жодні програми для редагування фото, або ж встановлення програм заблоковане.

В таких випадках корисними стають онлайн сервіси. Ця категорія веб-сайтів стала розвиватись ще більше 10 років тому і у наш час не втрачає популярності. Їх створено тисячі для різних випадків. Але все ж найбільше затребувані прості інструменти для повсякденної діяльності. Головним мінусом таких засобів є те що вони не працюють без інтернету.

Сьогодні пропоную вам познайомитись із сервісом, що називається "Червоний кетчуп". В нього є основні найнеобхідніші інструменти які допоможуть швидко обробити зображення.

screenshot_20210518_143543.png

На сайті https://redketchup.io/ доступні такі дії:

  • Зміна розміру та обрізка
  • Стискання зображення
  • Перетворення в інший тип файлів
  • Групове перейменування
  • Створення favicon
  • Конвертування іконок
  • Визначення кольору

screenshot_20210518_143841.png

screenshot_20210518_143907.png

Окремо є доступним робота з форматом GIF. Зі збереженням анімації.

І всі ці дії є безкоштовними. Звісно є певні обмеження щодо кількості, формату та розмірів файлів, але для звичайного користувача вистачить. Окрім того інструменти прості та не потребують додаткових навичок. Також є короткі FAQ по кожному інструменту. Єдине, що може завадити це те, що сервіс лише англомовний.

Сподіваюсь комусь згодиться такий онлайн сервіс.

Sort:  

Yay! 🤗
Your content has been boosted with Ecency Points, by @replicantua.
Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for Proposal
Delegate HP and earn more