Фільм "Небезпечний елемент" (2019р.) Враження 🎞

in Team Ukraine10 months ago

🎞 Натрапила на фільм "Небезпечний елемент" ("Radioactive") 2019-го року режисерки Марджан Сатрапі. У ролях: Розамунд Пайк, Іветт Фойєр, Міріам Новак, Сем Райлі, Саймон Расселл Біл, Сіан Брук та інші.

Це стрічка про Марію Склодовську-Кюрі - видатну жінку-вченого, яка відкрила елементи радій і полоній, зробивши вагомий внесок в усю історію науки.

50729.jpg

Source

За сюжетом, ми бачимо головну героїню на шляху розвитку її наукової діяльності. Які проблеми в неї були з відсутністю власної лабораторії, відсутністю хорошого обладнання тощо. Потім вона познайомилась із своїм майбутнім чоловіком - П'єром Кюрі. Він як міг допомагав їй у її діяльності, адже вона постійно займалася науковими дослідами. І ці досліди принесуть бажаний результат - вчена вперше відкриє елементи радій і полоній. Та що ж це за чудернацькі елементи - цього ніхто не знає, і використовують їх неправильно. Жінка навіть спала з капсулою радію, а П'єр примотував радій до рани руки. Звісно, все це не могло пройти без наслідків і П'єр важко захворів, а потім захворіла і Марія. Як все це відбувалося та чим завершується фільм - дивіться безпосередньо в стрічці.

Мені фільм сподобався. Сюжет не надто динамічний, але увагу глядача утримує. Розамунд Пайк просто прекрасно справилась зі своєю роллю, дуже мені сподобалося. Рекомендую тим, хто ще не бачив, подивитися, але вдруге я навряд передивлятимуся.

Трейлер (українською):