"Діти екранів. Як узяти найкорисніше і мінімізувати шкоду в цифрову епоху" книга-новинка 📘

in Team Ukrainelast year (edited)

📘 Книга "Діти екранів. Як узяти найкорисніше і мінімізувати шкоду в цифрову епоху" автор Джуліанна Майнер - новинка видавництва "Наш формат". Як ніколи актуальна тема, особливо зважаючи на останні події з відомими соцмережами, коли мільйони людей відчували "себе як без рук". Але тут справа навіть не у залежності від світу інтернету, а у безпеці та адекватній оцінці всього, що споживаєм.

4cd42bc6bd8bca3ee862994b54dca7d0.jpg

🔸 Видавництво: Наш Формат.
🔸 Автор: Джуліанна Майнер.
🔸 Кількість сторінок: 272.
🔸 Обкладинка: тверда.
🔸 Мова: українська.

Опис книги від видавництва:

Джуліанна Майнер — фахівчиня з охорони здоров’я. Вона виховує двох дітей. Перш ніж купити їм смартфони, авторка вивчила підліткову психологію, фізіологію та розібралася в сучасних технологіях. На цьому шляху вона зробила багато відкриттів: виявляється, відеоігри можуть бути корисними, з дитиною можна укласти угоду, а підлітки 2020-х не дуже відрізняються від своїх однолітків 1970-х. Сьогодні українські діти ще дістаються зі школи громадським транспортом; у США подекуди таку свободу вважають не тільки небезпечною, а й незаконною. А ще в деяких американських штатах закон уже переслідує за надсилання повідомлень сексуального змісту. Тому нам пощастило отримати цю книжку саме зараз: Джуліанна Майнер розповідає про онлайн-труднощі, яких завдяки їй ми можемо уникнути в близькому майбутньому, — доки наші діти ще їздять велосипедами до своїх друзів.

Зміст та перша сторінка розділу 1 книги:

0e577cc5d328a5e55677c94605db3214.jpg

59fad8397b2399a2bfd28b3121eaa453.jpg

Це не є перша книга про інтернет-грамотність на книжковому ринку України, але час не стоїть на місці і постійно з'являються все нові і нові онлайн-платформи, додатки, проблеми. Тому нова книга якраз стане актуальною, аби почитати про інтернет-життя, а особливо донести дітям та підліткам потрібну інформацію.

Sort:  

Таку книгу я б почитав

 last year Reveal Comment