Бестселер від вчителя фізики. "Фізика", том 1 і 2, автор Павло Віктор 📗

in Team Ukraine2 years ago

📗 Є такий популярний одеський вчитель фізики, який створив свій ютуб-канал, і здобув цим дуже велику популярність. А нещодавно він видав першу книгу: "Фізика. Основи і механічний рух". І згодом виходить друга його книга: "Фізика. Молекулярна будова речовини і теплові явища". Видавництво BookChef.

BOOK24.jpg

🔶 У першій книзі зібрані найцікавіші теми з механіки, це стане в пригоді як школярам, яким потрібно закріпити знання з предмета, так і дорослим, які бажають глибше розуміти дивовижний світ природи та її явища.

Зміст першого тому:

15a5a5642d0fbd488b694ff322227d11.jpg

4af0a3a298de7600d9e3a2b6c6806ab9.jpg

🔶 У другій книзі - продовження курсу, спрямованого на поглиблене вивчення предмету. У цьому томі зібрані такі розділи фізики, як термодинаміка, молекулярно-кінетична теорія, розглянуті властивості парів, рідин і твердих тіл.

🔖 Книги користуються не меншою популярністю, ніж ютуб, їх одразу почали розкуповувати, а на другий том робити передзамовлення. Так, як я працюю в компанії, яка видає ці книги 😁, то бачу статистику замовлень.

Sort:  

Інколи дивлюся його відео, а дізнався про нього з новин. Він їхав на велосипеді, а до нього причепилися якісь молоді люди, чи то збили чи побили не пам'ятаю - але я заглянув на його youtube блог...
З фізикою у мене не склалося(( але дивитися дивлюся і в книжки зазираю
Книжки це добре - прогляну може синові куплю)))

Теж збираюся замовити собі ці книги.
Не впевнений, що вдасться їх прочитати, але хотілося б мати такі видання у власній бібліотеці.
Також важливо для мене підтримати цікавого українського автора.