Дихотомія

in Team Ukraine2 years ago (edited)

Що таке Дихотомія? Це перща моя публікація на дійсно цікаву для мене тему, яка виникла абсолютно раптово. Слово дихотомія являється для мене абсолютно новим, тому я вирішив перевірити інформацію, що вже є на вікіпедії стосовно змісту, який передає це слово та спробувати якось по інакшому сформулювати визначення (в максимально зрозумілій для мене мові). Посилання на Wiki.

Найбільш валива інформація, що я зміг знайти на Wiki


pixabay.com

Термін дихотомія походить з грецької διχοτομία, діхотоміа, «ділення навпіл», де δίχα означає «на два, нарізно», і τομή, томе, «розрізання, надріз».

Частіше за все слово дихатомія використовується в математиці, філософії, літературі та лінгвістиці. В психіатрії та клінічній психології термін дихотомії використовують, щоб описати сукупність норми і патології, як єдиного цілого. В філософії часто використовують слово дихотомія коли говорять про структуру людини (тіло та душа “дихотомними” одного й того ж.


pixabay.com

Традиційний знак інь-янь не є прикладом дихотомії. Так, як кожна половина містить елемент протидежної половини, що є прикладом відображення ”діалектики”.

Після всьог, що я дізнався про термін Дихотомія, я можу дати своє, найбільш зрозуміле для мене визначення. Дихотомія - характеристика розділення чогось єдиного на дві частини.

P.s. Навіть не намагаюсь перекласти статтю на англійську мову. Думаю, що в таких статтях дуже важливий не смисловий переклад а дослівний, яким я ще не володію.

10% від виплат даної статті я відправляю на своєрідний “депозитний” рахунок своєму синові @andruto. На мою думку заощадження на блокчейні HIVE буде набагато цікавішим за будь-який депозит, що я знаю.
I send 10% of the payments of this article to a kind of "deposit" account to my son @andruto. In my opinion, saving on the HIVE blockchain will be much more interesting than any deposit that I know of.

Весь зміст створено автором за псевдонімом @cranium для однойменного блогу на блокчейні HIVE. Використання будь-яких матеріалів дозволено лише після погодження з автором.
Все содержимое создано автором за псевдонимом @cranium для одноименного блога на блокчейне HIVE. использования любых материалов разрешено только после предварительного согласия автора. 
All content was created by the author under the pseudonym @cranium for the blog of the same name on the HIVE blockchain. The use of any materials is allowed only after agreement with the author.

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

AD

Each next of my referrals receives a X HIVE (X=1$) gift and 1 additional booster pack as soon as the gift sending function is possible. Plus, you and I also get 2 booster packs, under the prerequisites of a referral program. I already have 10 referrals, so in addition to the above, you will receive an additional 1 Epic card (the chance of receiving which, with the booster pack open, is only 4%).

Кожний наступний мій реферал отримує подарунок в розмірі X HIVE (X=1$) та 1 додатковий booster pack, як тільки стане можлива функція відправки подарунків. Плюс, до X HIVE (X=1$)* ви, та я, також отримуємо по 2 booster pack, по попереднім умовам реферальної програми. У мене вже Є 10 рефералів, тому, крім описанного вище, ви отримаєте додаткову 1 Епічну карту (шанс на отримання якої, при відкриті booster pack, всього 4%).

Total: X HIVE=1$, 3 boosters, 1 Epic card.

Ітого: **X HIVE=1$, 3 boosters, 1 Epic card.

Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social MediaVote Our Witness
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - TwitterInterview 4.png❤️🚀VOTE❤️🚀

Sort:  

In twitter -