Редактор графіки Photoflare

in QUAC2 years ago

Photoflare — простий графічний редактор.

photoflare_title_big.png

Програма створена на С++ з використанням засобів Qt. В її основу покладена концепція масового і простого редактора, але з потужними інструментами. Автори надихались віндовою програмою PhotoFiltre, тому зовнішній вигляд подібний до неї.

photoflare1.png

Photoflare працює із стандартним набором графічних форматів — png, jpeg, bmp, pbm, pgm, ppm, ico, gif, tiff. Також наявні основні засоби для обробки зображень, такі як обрізка, масштабування, дублювання, обертання, віддзеркалення і засіб для друку, або ж перетворення в pdf.

photoflare2.png

Для редагування зображення є інструменти для вибору, малювання, стирання, розмивання, розмазування, заливки та клонування. Для деяких із них доступні окремі налаштування. Також застосунок дозволяє додавати текст.

photoflare3.png

Не обійшлось у Photoflare і без фільтрів їх тут близько 30 і вони повністю закривають потреби у роботі із кольором. З їх допомогою можна розмити фото, зробити його монохромним, відрегулювати кольоровий баланс, контраст, яскравість та інше.

Головною родзинкою редактора є засіб для пакетної автоматичної обробки, в якому більшість інструментів програми у різних комбінаціях можна застосувати одразу до кількох файлів, а також конвертувати зображення в інший формат.

photoflare5.png

Редактор растрової графіки Photoflare поки не має української локалізації, але і без неї інтерфейс зрозумілий. Є можливість редагування кількох фото в одному вікні.Для швидшого керування наявні клавіатурні скорочення. Налаштувань небагато і вони не потребують детального вивчення. Також в програмі закладено підтримку плагінів, але плагінів поки нема.

photoflare10.png

Загалом Photoflare легкий і чудовий застосунок для швидкої нескладної обробки зображень.

Сайт програми: https://photoflare.io