Редактор графіки KolourPaint

in QUAC2 years ago

KolourPaint — легкий і функціональний редактор для растрової графіки.

kolourpaint_title.png

Програма є частиною спільноти KDE і тривалий час була стандартним редактором графіки в деяких дистрибутивах. Ця ще одна альтернатива для віндового Paint створена на C++ та QT.

kolourpaint1.png

Працює з такими форматами файлів: ichs, xpm, xbm, tga, rgb, ppm, pgm, pbm, pic, pcx, eps, webp, wbmp, ico, tiff, png, lpeg,jp2, bmp.

KolourPaint має широкі можливості малювання і редагування — виділення, додавання тексту, пряма, перо, пензель, гумка, гумка для кольору, піпетка, пульверизатор, заливка, фігури, криві. Такий набір дозволяє створювати як прості дитячі малюнки, так і складніші ілюстрації. Також в програмі є вбудований засіб для створення знімків екрану.

kolourpaint2.png

kolourpaint3.png

kolourpaint5.png

Для редагування фото в застосунку доступні традиційні інструменти обрізки, обертання, перевертання. Є й просунуті опції такі як інвертування кольорів, налаштування балансу, знебарвлення і перетворення на відтінки сірого, ефект барельєфу, зміна кількості кольорів та інші.

kolourpaint6.png

kolourpaint7.png

Інтерфейс редактора стандартний для програм такого типу. Інтерфейс локалізовано. Наявний набір комбінацій клавіш для швидкої роботи. Є можливість створення власної палітри кольорів. Програма має хороший україномовний посібник користувача, що є чудовою відмінністю більшості програм із набору KDE.

Редактор графіки KolourPaint зручний і простий замінник неповороткому Gimp для виконання нескладного малювання та коригування фото.

Сайт програми: http://http://www.kolourpaint.org https://apps.kde.org/kolourpaint/

Sort:  

Yay! 🤗
Your content has been boosted with Ecency Points, by @prolinuxua.
Use Ecency daily to boost your growth on platform!

Support Ecency
Vote for Proposal
Delegate HP and earn more