Аудіоплеєр Museeks

avatar
(Edited)

Museeks — простий та зрозумілий платформонезалежний музичний програвач.

museeks_title_big.png

Програма створена на базі фреймворку Electron і має зрозумілий та чистий інтерфейс, що складається лише із трьох вкладок та верхньої панелі керування. Для того, щоб почати слухати музику слід додати ваші теки чи грайлисти з музикою до бібліотеки у налаштуваннях.

museeks1.png

museeks2.png

Museeks працює з музикою у форматах mp3, mp4, m4a/aac, flac, ogg та 3gpp. І може програвати пісні у випадковому та зацикленому порядках. Також підтримуються грайлисти m3u та обкладинки для альбомів. Для створення власних грайлистів існує окрема спеціальна вкладка для їхнього упорядкування.

museeks3.png

Інтерфейс програми має лише англомовну локалізацію. В налаштуваннях доступні вибір системи відтворення звуку, зміна швидкості програвання. За потреби можна увімкнути темну тему оформлення та сповіщення. Для зручнішої роботи передбачено режим блокування переходу комп'ютера в сплячий режим та керування плеєром із системного лотка.

Museeks — хороший простий програвач. Єдиним недоліком, який дуже впливає на сприйняття є дрібний шрифт та відсутність опції для його збільшення.

Сайт програми: http://museeks.io0
0
0.000
0 comments