ZULA SÜPER LİG 4 SEZON FİNALİ NONSTOP’TA

in #games3 years ago

Başladığı günden bu yana Türkiye'de espora yön veren, Türkiye'nin en büyük profesyonel espor ligleri arasında yer alan Zula Süper Lig'de 4.Sezon Finalleri geldi çattı!

Haftalar süren mücadelenin ardından 10 profesyonel takım arasından sıyrılmayı ve finallere çıkmayı başaran dört takım Nonstop Zula Espor Merkezi'nde buluşuyor. 1907 Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursa Espor ve Galatasaray'ın yer aldığı büyük finallerde Zula arenasının en iyi takımı belli oluyor.

26- 27 Ekim’de DLive Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek finallerde sürpriz etkinlikler, en sevdiğiniz Zula yayıncıları ve efsane hediyeler sizleri bekliyor!

Zula Süper Lig 4.Sezon Finallerinde tüm Zula severlerle buluşmak dileğiyle!

Etkinlik Detayları

26 Ekim 2019’da finallerin ilk günü gerçekleşecek olup bilet ücreti zula oyun üzerinden 10 TL, kapıda ise 15 TL’dir. Bilet üzerinde bulunan QR kod ile gelen herkese 5 Platin Deste hediye edilecektir.

27 Ekim 2019’da finallerin ikinci günü gerçekleşecek olup bilet ücreti üzerinden 15 TL, kapıda ise 20 TL’dir. Bilet üzerinde bulunan QR kod ile gelen herkese Zula Süper Lig 4.Sezon desenleri hediye edilecektir.