Yungblud, Georgia ve Celeste 2020 longlist'in BBC Sound'unu yaptılarsteemCreated with Sketch.

in blog •  4 months ago 

BBC Music'in 2020 listesindeki Sesi listesinde başarılı olmak için çeşitli yatak odası müzisyenleri, bağımsız grup ve retro-fütüristik ruh şarkıcıları seçiliyor.

Uzun listede , punk-pop firebrand Yungblud'dan ruh-barikat şarkı yazarı Celeste'ye kadar 10 yükseliş var .

Diğer adaylar arasında 1975 ile aynı yönetim şirketine imzalanan DIY müzisyeni Beabadoobee ; ve Bono'nun oğlu Elijah Hewson tarafından önde gelen Dublin rock grubu Inhaler .

Kazanan Ocak ayında açıklanacak.

BBC Music'teki 2020 uzun listesi hakkında devamını oku
BBC Sounds'da aday sanatçıların bir karışımını dinleyin
Octavian, 2019 BBC Sesini kazandı
Şimdi 18. yılında, Sound of ... listesi gelecek yıl için en yeni sanatçıları gösteriyor. Eski kazananlar Adele, Sam Smith, Yıllar ve Yıllar, 50 Cent, Sigrid ve bu yılın başlarında, Octavian.

170 müzik eleştirmeni, yayıncı ve DJ'in yanı sıra Billie Eilish, Lewis Capaldi ve Chvrches gibi eski adaylar tarafından oy kullanıldı.

2020 seçimi, son beş yılda listede güçlü bir varlık ortaya koyan grime ve UK rap'tan bir geri çekilme görüyor.

Onların yerine, İngiliz R & B'nin yükselişini temsil eden kadın ressamlar - Joy Crookes'un tatlı ama cesur seslerinden Arlo Parks'ın şiirsel şiirine kadar .

Ancak, birincisi , Brits'in Yükselen Yıldızı ödülünü kazanan ve BBC Music Introducing'in sanatçısı olarak adlandırılan, "yıldız sesiyle utangaç bir şarkıcı" olan Celeste .

Makela Yazarı
Ekleyen: Batuhan Karabulut Youtube Kanalı Batuhan Karabulut instagram sayfası: Batuhan Karabulut Facebook Sayfası: Batuhan Karabulut Linkedin Sayfası: Batuhan Karabulut Twitter Adresi: Batuhan Karabulut
Saygılar... rainlox ve Cover Dinle + rainlox ByS

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!