Cloning for the most daring fighters

in #askotekalast year

Клонування для найзухваліших бійців

в мене немає власної країни, але найбільше вболіваю за У-країну, якій зараз повезло: 2 найкращі презіка і величезна підтримка коміків і нормального люду, здатного поіржати з будь-чого.Найголовніші виклики - епідемія, відгодування внутрішнього окупанта та перемога над Великими Їбенями.
демо-плеєр
  1. Пандемія - самий масштабний виклик, для перемоги над вірусами треба задіяти нову суспільно-економічну модель, що складається з 50 реалістичних пунктів і хоча б такої ж кількості рацистських.
  2. Внутрішні свинарчуковичи, що збилися до могутньої купки з совків, порохоботів, 2х крил ригів, сосіалістів і примикнулих до них Слави і Юляки не потребують такого тотального лікування, але проблема найважча. Найпростіше їх загодувати, хай полуснуть.
  3. Кремля можна уконтрапупіть будь-коли за декілька місяців, дайте мені тілько 12 програмісток й мільярд на призовий фонд і дрібні витрати.

Ну й над національними проблемами висить людська, до якої у так званої цивілізації не доходять лапи.

Головне, що ми можемо зробити для своїх близьких - це вітрифікувати їх до кращих часів.

  • І без гримання клонувати героїв.
це була відповідь на питання:«Яку проблему у твоїй країні терміново потрібно розв’язати?»
А якби я став презіком на 1 день,то ввів би конституційний лад "шахове королівство",аби надалі долати інерцію не віруючих і хитрожопих, а розумних і спеціалістів.

ララララララララ! ララララララララ! ララララララララ! #askoteka для зв'язки літер

(в випадках, коли steempeak не витягує кліп, міняйте в адресі його на www.tunestoken наприклад)

  • #питайте-відповідаємо, ціна питання 1steem